UBYTOVÁNÍ PRO FIRMY

MLADÁ BOLESLAV, JIČÍN, KNĚŽMOST, LIBÁŇ, BAKOV NAD JIZEROU…

Jste stále na služebních cestách nebo jen hledáte ubytování pro Vaše zaměstnance nedaleko měst Jičín, Libáň, Kněžmost, Mnichova Hradiště, Mladá Boleslav? Hotel Pošta v Českém ráji je tou správnou volbou pro Vás. Nabízíme kvalitní ubytování -15 pokojů – 37 lůžek. Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích nebo v jednolůžkových pokojích obsazených 1 osobou,včetně bohaté bufetové snídaně. Nabízíme krásné pokoje s TV, internetem a telefonem. Dále koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a fénem. Při ubytování na 7 nocí poskytujeme 10% slevu.


UBYTOVÁNÍ S BONUSEM,
KAM SE VYPLATÍ DOJET

Součástí hotelu je i stylová restaurace Pošta a pizzerie s kavárnou V Maštali, kde si můžete vybrat z našich specialit. V případě zájmu může být večeře nebo oběd součástí Vašeho účtu za ubytování.
Nechcete své zaměstnance stále školit a chcete jim dopřát i odpočinkový večer v podobě rautu, cateringu, nebo krásného firemního večírku? U nás je to správné místo! Ať už v konferenční místnosti, či v naší pizzerii Vám zařídíme jakoukoli hostinu. Rádi pro Vás též připravíme vánoční večírek, či jinou oslavu. Hotel v Českém ráji je ideálním místem na oslavy.

FIREMNÍ ŠKOLENÍ

Firemní akce, teambuildingy a školení Vám pro Vaše pohodlí zajistíme od ubytování, stravování v naší pizzerii či restauraci, až po vlastní program firemní akce v naší konferenční místnosti. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme nabídku služeb dle Vašich požadavků, rozpočtu a bez starostí!

Pronájem prostor pro firemní akce

Prostory je též možné si pronajmout pro rodinné oslavy nebo oslavy narozenin.

Menší firemní večírek?

Měli byste zájem o firemní večírek pro méně osob? Pro nás to není žádný problém! Nabízíme k pronájmu konferenční místnost, která je přizpůsobena těmto menším akcím a rádi pro Vás zařídíme vše, co potřebujete. Dále můžete využít příjemného posezení se svými kolegy nebo obchodními partnery v restauraci s vyhlášenou kuchyní a ochutnat vynikající vína

Naše konferenční prostory Vám nabízí:

  • Wi-Fi připojení k internetu
  • dataprojektor
  • možnost vlastního zvukového doprovodu na CD/MP3
  • ubytování v našem hotelu

Hotel Pošta

náměstí Míru 215 | 507 43 Sobotka | Česká republika
Tel.: + 420 732 445 151
Tel.: +420 732 455 465
Tel: +420 775 202 222