UBYTOVÁNÍ ČESKÝ RÁJ

HOTEL POŠTA

ubytování v srdci Českého ráje
Zavolejte +420 732 445 15

V našem hotelu je k dispozici 37 lůžek v moderně vybavených pokojích, díky nimž budete mít zajištěn všechen potřebný komfort ubytování. Hotel Pošta v historickém centru města Sobotka nabízí skvělé místo pro firemní akce, firemní školení s ubytováním, teambuilding, konference, semináře, rauty a cateringy přímo v srdci Českého ráje.

Fotogalerie

POKUD HLEDÁTE UBYTOVÁNÍ BLÍZKO JIČÍNA, MLADÉ BOLESLAVI, DĚTENIC…

Pokud hledáte ubytování v Jičíně, můžete zvolit i náš hotel v Sobotce. Do Českého ráje je od nás kousek. Hledáte-li ubytování v Mladé Boleslavi, je také možné se ubytovat u nás. Do Mladé Boleslavi lze dojet do dvaceti minut. V případě, že jste nesehnali ubytování u zámku v Dětenicích, je možné využít náš hotel. Jako bonus budete mít Český ráj hned za branou hotelu. Pokud hledáte ubytování v penzionu v Českém ráji, přečtěte si informace o tom jak cenový rozdíl je již zanedbatelný

Objevte chuť naší kuchyně

Hotel Pošta – ubytování v srdci Českého ráje, skvělé místo pro cykloturistiku, výlety i odpočinek. Kvalitní ubytování v krásném nově zrekonstruovaném hotelu se stylovou restaurací, pizzerií a kavárnou. Hotel Pošta v Českém ráji se nachází v samotném historickém centru města Sobotka. Díky dobré dostupnosti z Mladé Boleslavi, Jičína a Hradce Králové je ideálním místem pro pracovní jednání, turistiku, cykloturistiku, i relaxaci. Český ráj na Vás čeká a my Vám poradíme, kam na výlet!

Hotel Pošta

náměstí Míru 215 | 507 43 Sobotka | Česká republika
Tel.: + 420 732 445 151
Tel.: +420 732 455 465
Tel: +420 775 202 222