HOTEL POŠTA SOBOTKA

Služby pro firmy

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDING

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDING
Plánujete firemní večírek? Chtěli byste se ubytovat v krásném hotelu v Českém ráji? Hotel Pošta v historickém centru města Sobotka nabízí skvělé místo pro firemní akce, firemní školení, teambuilding, konference, semináře, rauty a cateringy přímo v srdci Českého ráje. Díky dobré dostupnosti z Mladé Boleslavi, Jičína, Turnova a Hradce Králové je náš hotel ideálním místem pro pořádání Vašich firemních večírků. Nechcete po firemní akci spěchat domů? Nabízíme Vám ubytování přímo v hotelu.

FIREMNÍ ŠKOLENÍ

Náš hotel nabízí příjemné prostřední k firemním školením, které jsou mimo Vaše kanceláře velice efektivní a účinné. Český ráj je plný krásné přírody, čerstvého vzduchu a příjemného prostředí. Firemní školení je jednou z variant firemních akcí, které u nás můžete pořádat. Setkání zaměstnanců mimo pracoviště také významně utužuje osobní vztahy v pracovním kolektivu, zmírňuje pracovní napětí a utváří pozitivní přístup k práci.

FIREMNÍ ŠKOLENÍ

Firemní akce, teambuildingy a školení Vám pro Vaše pohodlí zajistíme od ubytování, stravování v naší pizzerii či restauraci, až po vlastní program firemní akce v naší konferenční místnosti. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sestavíme nabídku služeb dle Vašich požadavků, rozpočtu a bez starostí!

Pronájem prostor pro firemní akce

Prostory je též možné si pronajmout pro rodinné oslavy nebo oslavy narozenin. Pokud je součástí vaší akce stravování a ubytování v našem hotelu, veškeré prostory pro jednání Vám poskytneme s 50% SLEVOU!

Menší firemní večírek?

Měli byste zájem o firemní večírek pro méně osob? Pro nás to není žádný problém! Nabízíme k pronájmu konferenční místnost, která je přizpůsobena těmto menším akcím a rádi pro Vás zařídíme vše, co potřebujete. Dále můžete využít příjemného posezení se svými kolegy nebo obchodními partnery v restauraci s vyhlášenou kuchyní a ochutnat vynikající vína
Authentic Tradition

Naše konferenční prostory Vám nabízí:

  • Wi-Fi připojení k internetu
  • dataprojektor
  • možnost vlastního zvukového doprovodu na CD/MP3
  • bezplatné parkování před hotelem
  • ubytování v našem hotelu

Hotel Pošta

náměstí Míru 215 | 507 43 Sobotka | Česká republika
Tel.: + 420 732 445 151
Tel.: +420 732 455 465
Tel: +420 775 202 222