HOTEL POŠTA SOBOTKA

VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Lámete si hlavu s tím, kde letos uspořádáte vánoční večírek pro své zaměstnance a vyjádřit tím poděkování svým lidem a partnerům za jejich celoroční snahu? Řekněte nám, jaká je vaše představa a zbytek nechte na nás.

VÁNOČNÍ VEČÍRKY V HOTELU POŠTA

RESTAURACE, KAVÁRNA I PIZZERIE

V hotelové restauraci Pošta nebo pizzerii a kavárně V Maštali zajistíme Vše, akce na profesionální úrovni, včetně občerstvení, výzdoby a doprovodného programu (např. degustace vína, ohnivá show nebo vystoupení kouzelníka). Živá hudba v podání kapely nebo DJ.
V hotelu Pošta naleznete kvalitní ubytování -14 pokojů – 32 lůžek. Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích (1 200,-/noc) nebo v jednolůžkových pokojích obsazených 1 osobou (800,-/ noc) včetně bohaté bufetové snídaně. Nabízíme krásné pokoje s TW, internetem a telefone. Dále koupelnou, sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Menší firemní večírek?

Měli byste zájem o firemní večírek pro méně osob? Pro nás to není žádný problém! Nabízíme k pronájmu konferenční místnost, která je přizpůsobena těmto menším akcím a rádi pro Vás zařídíme vše, co potřebujete. Dále můžete využít příjemného posezení se svými kolegy nebo obchodními partnery v restauraci s vyhlášenou kuchyní a ochutnat vynikající vína.
Authentic Tradition

VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Our Philosophy

Hotel Pošta

náměstí Míru 215 | 507 43 Sobotka | Česká republika
Tel.: + 420 732 445 151
Tel: +420 775 202 222
Tel.: +420 732 455 465